Jesteś tu » SITP » Szkolenie w Warszawie w zakresie stosowania Podpisu Kalifikowanego przez rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych
Szkolenie w Warszawie w zakresie stosowania Podpisu Kalifikowanego przez rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych
       Informacja Dyrektora Izby Rzeczoznawców SITP

W związku z wejściem w życie „Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 5 sierpnia 2023 roku w sprawie uzgadniania projektu…” Izba Rzeczoznawców SITP podjęła współpracę z dostawcą Elektronicznego Podpisu Kwalifikowanego, aby zapewnić członkom SITP dostęp do tego narzędzia w okazyjnej cenie w postaci oferty grupowej.
Zapraszamy na szkolenie w Warszawskim Domu Technika przy ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w dniu 15 grudnia 2023 roku, podczas którego omówione zostaną:
- aspekty formalno-prawne uzgodnień projektów wykonanych w formie elektronicznej,
- procedura związana z uzyskaniem pozwolenia na budowę,
- techniczne możliwości i funkcjonalności proponowanych rozwiązań (w tym m. in. certyfikowany znacznik czasu).

Szkolenie przeznaczone jest tylko dla członków Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa z opłaconymi składkami. Podczas szkolenia możliwy będzie zakup jednego z narządzi do składania elektronicznego podpisu kwalifikowanego od dostawcy SimplySign Certum a wszyscy uczestnicy mają zagwarantowaną bezpłatną weryfikację tożsamości przez dostawcę, która jest niezbędna, aby korzystać z zakupionych usług podpisu kwalifikowanego.  

Program oraz szczegóły dot. zapisów na szkolenie znajdują się w załączeniu.
W razie pytań pozostaję do dyspozycji

Z poważaniem,
Piotr Marcinkiewicz
Dyrektor Izby Rzeczoznawców SITPWarunki uczestnictwa oraz program szkolenia
Warunki uczestnictwa oraz program szkolenia