Jesteś tu » SITP » VI Warsztaty Szkoleniowe w Jachrance koło Warszawy PROJEKTOWANIE WENTYLACJI POŻAROWEJ
VI Warsztaty Szkoleniowe w Jachrance koło Warszawy PROJEKTOWANIE WENTYLACJI POŻAROWEJ
 Informujemy, że już po raz szósty Oddział Stołeczny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa przy udziale wiodących na rynku polskim firm związanych z wentylacją pożarową organizuje VI Warsztaty szkoleniowe nt.

 PROJEKTOWANIE WENTYLACJI POŻAROWEJ

Warsztaty odbędą się w układzie dwudniowym - część seminaryjna i warsztatowa - w terminie 24 i 25 listopada 2022 r. w Hotelu WINDSOR w Jachrance koło Warszawy. 

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się projektowaniem, uzgadnianiem lub odbiorami instalacji i urządzeń wentylacji pożarowej tj. do projektantów, instalatorów, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami wentylacji pożarowej.

Program Warsztatów, koszty uczestnictwa, formularz zgłoszenia i pozostałe szczegółowe informacje znajdują się na platformie seminaryjno-konferencyjnej Zarządu Głównego i Izby Rzeczoznawców SITP  pod adresem: seminarium.sitp.org.pl , z bezpośrednim dostępem pod adresem         22-4.sem.sitp.org.pl/

W ramach VI Warsztatów Projektowanie Wentylacji Pożarowej odbędzie się szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, dla którego zostały przyznane 4 punkty. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się i przejść na stronę CNBOP celem wypełnienia karty zgłoszeniowej:

www.cnbop.pl/pl/szkolenia/terminarz-i-oferta-szkolen/szkolenie-dla-rzeczoznawcw-projektowanie-wentylacji-poarowej-szkolenie-cnbop-pib-podczas-vi-warsztatw-szkoleniowych-projektowanie-wentylacji-poarowej-24-25112022_14354 

W załączeniu przedkładamy Zaproszenie na Warsztaty


Zaproszenie na VI Warsztaty szkoleniowe
Zaproszenie na VI Warsztaty szkoleniowe