Jesteś tu » SITP » Konferencja w Poznaniu AWARIE PRZEMYSŁOWE - ZAPOBIEGANIE I ZWALCZANIE
Konferencja w Poznaniu AWARIE PRZEMYSŁOWE - ZAPOBIEGANIE I ZWALCZANIE
        Uprzejmie informujemy, że podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, teren MTP ul. Głogowska 14 pawilon 5A, w dniu 19 października 2017 r. o godz. 11.00 odbędzie się konferencja techniczna n.t.
Awarie przemysłowe – zapobieganie i zwalczanie

Organizatorzy: Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Komenda Wojewódzka PSP w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Tematyka konferencji:
1. Obowiązki prowadzącego zakład w kontekście wdrożenia Dyrektywy Seveso III. Doświadczenia  z przeprowadzonych kontroli w zakładach.
2. Nieprawidłowości związane z klasyfikacją zakładów do ZZR i ZDR.
3. Studium przypadku – zabezpieczenie terminala LNG w Świnoujściu.
4.  Analiza zdarzenia awaryjnego – uszkodzenie rurociągu i pożar gazu ziemnego.
Po konferencji odbędzie się pokaz ratownictwa chemicznego.

Uczestnicy/słuchacze konferencji – samorządy (przedstawiciele gmin i powiatów na terenie których znajdują się zakłady ZDR i ZZR), zarządy i specjaliści z tych zakładów, zakładowe służby ratownicze, eksperci, służby PSP.
Szczególowe informacje o konferencji znajdują się na stronie internetowej Oddziału Wielkopolskiego SITP pod poniższym adresem

Udział w konferencji jest bezpłatny, a zgłoszenia są przyjmowane do dnia 10 października 2017 r. elektronicznie pod adresem:sitp@onet.pl