Jesteś tu » SITP » Konferencja w Opolu FOTOWOLTAIKA. ELEKTROMOBILNOŚĆ
Konferencja w Opolu FOTOWOLTAIKA. ELEKTROMOBILNOŚĆ
        SITP Oddział Katowice Koło Opole, Komenda Wojewódzka PSP w Opolu, Tauron Dystrybucja oraz Politechnika Opolska serdecznie zapraszają do uczestnictwa w drugiej międzynarodowej konferencji z cyklu „Ratownictwo i Energetyka” pt.

Fotowoltaika. Elektromobilność.
Perspektywy rozwoju i zagrożenia

Konferencja odbędzie się 16 października 2019 r. w Auli Politechniki Opolskiej w Opolu, przy ulicy Mikołajczyka 16. Udział w konferencji prelegentów PSP, służb energetycznych, świata nauki i zagranicznych gości, umożliwi przedstawienie aktualnej problematyki związanej z rozwojem odnawialnych źródeł energii, a także dynamicznym rozwojem elektromobilności. Podczas konferencji przedyskutujemy perspektywy rozwoju i zagrożenia wynikające z poruszanej problematyki. Zapoznamy się z propozycjami optymalizacji funkcjonowania i współpracy służb oraz instytucji działających w obszarze energii odnawialnej i elektromobilności.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Poniżej przedstawiamy Państwu oficjalny program konferencji wraz z graficznym zaproszeniem dot. naszego przedsięwzięcia, a także kartę zgłoszeniową. Dodatkowe informacje mogą Państwo znaleźć również na stronie www.sitp.katowice.pl             

graficzne zaproszenie
graficzne zaproszenie
program konferencji
program konferencji
karta zgłoszeniowa
karta zgłoszeniowa