Jesteś tu » SITP » Konferencja w Poznaniu "Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych - aspekty projektowe i wykonawcze"
Konferencja w Poznaniu "Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych - aspekty projektowe i wykonawcze"
                      Informujemy, że Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA organizuje w dniu 5 lutego 2020 r. w Poznaniu w ramach BUDMY, IX Konferencję naukowo-techniczną n.t.

Ochrona przeciwpożarowa w obiektach budowlanych
– aspekty projektowe i wykonawcze

Konferencja będzie okazją do zdobycia starannie wyselekcjonowanej wiedzy opartej na doświadczeniach rzeczoznawców, wykładowców i praktyków oraz do nawiązania relacji z innymi specjalistami z branży. Ideą konferencji jest zwiększenie świadomości ochrony przeciwpożarowej, przedstawienie wytycznych projektowych i dobrych praktyk w doborze prawidłowych rozwiązań dla obiektów budowlanych. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną premierowo wytyczne Stowarzyszenia DAFA: „Bezpieczeństwo pożarowe ścian i fasad”.
Pełna informacja o konferencji, w tm program i sposób rejestracji dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia DAFA pod adresem:

dafa.com.pl/zaproszenie-na-konferencje-stowarzyszenia-dafa-ochrona-przeciwpozarowa-w-obiektach-budowlanych-aspekty-projektowe-i-wykonawcze/